VIAA rīko informatīvos seminārus par Šveices Stipendiju fondu un pieteikšanās kārtību izsludinātajam konkursam Latvijas jaunajiem zinātniekiem

04.09.2013

2013.gada 18. un 20.septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo semināru par konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kārtību Šveices Stipendiju fonda izsludinātajā konkursā.

Lasīt vairāk »

Aicina pieteikties informatīvam semināram par grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursa nosacījumiem

04.09.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2013.gada 18. un 20.septembrī rīko informatīvus seminārus par grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” konkursa nosacījumiem.

Lasīt vairāk »

Izsludināts „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" konkurss Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām

04.09.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” atklāto konkursu.

Lasīt vairāk »

Zināmi grantu shēmas "Šveices pētnieki Latvijā" 3.kārtas rezultāti

03.09.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapā publicēts grantu shēmas „Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā” apstiprināto projektu saraksts konkursa 3.kārtā.

Lasīt vairāk »

Trīs Latvijas zinātnes projekti saņem Šveices finansējumu

03.09.2013

Šveices Stipendiju fonds, kas atbalsta doktorantūras studentu un jauno zinātnieku pētījumu veikšanu Šveices zinātniskajās institūcijās, šogad finansēs trīs Latvijas iesniegtos projektus, piešķirot tiem 0,3 miljonus Šveices franku (170,4 tūkst. latu), kas segs pētnieku atalgojumu un ceļa izdevumus.

Lasīt vairāk »

Doktoranti un jaunie zinātnieki var saņemt finansējumu pētījumiem Šveicē

02.09.2013

No 2. septembra līdz 1.novembrim Latvijas doktoranti un jaunie zinātnieki var pieteikties finansējumam no Šveices Stipendiju fonda, lai sava doktorantūras vai pēcdoktorantūras darba ietvaros izstrādātu augstas kvalitātes pētījumus Šveicē.

Lasīt vairāk »

Aicina piedalīties Šveices profesores ritmikas meistarklasēs

29.08.2013

Ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" atbalstu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā notiks Mirjamas Curhodas-Hafneres /Ženēvas Žaka-Dalkroza institūts/ ritmikas meistarklases „E.Žaka-Dalkroza ritmika”.

Lasīt vairāk »

RTU notikušas izcilā Šveices zinātnieka Pietro Luras lekcijas

29.04.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras koordinētās grantu shēmas "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā" ietvaros 25. un 26. aprīlī  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātē lekcijas lasīja Cīrihes Tehniskās universitātes profesors Pietro Lura.

Lasīt vairāk »