WorldSkillsLyon 2024 poster

No 10. līdz 15. septembrim Lionā, Francijā, norisināsies 47. Pasaules jauno profesionāļu meistarības konkurss WorldSkills Lyon 2024.

1500 sacensību dalībnieki no vairāk nekā 65 valstīm un reģioniem visā pasaulē pulcēsies Lionā, lai sacenstos 59  dažādās prasmēs. No floristikas līdz 3D digitālo spēļu mākslai, no metināšanas un autonomās mobilās robotikas vai tīmekļa tehnoloģijām līdz sienu un grīdu flīzēšanai, WorldSkills Lyon 2024 jauniešiem dos iespēju demonstrēt savas prasmes un zināšanas, lai cīnītos par pasaules labākā titulu un dalītos savās  aizrautībā ar simtiem tūkstošu apmeklētāju.

Ieskaties WorldSkills Lyon 2024 konkursā:

Noderīga informācija:

WorldSkills ir starptautisks profesionālās meistarības konkurss, ko dēvē arī par profesiju olimpiskajām spēlēm. Pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkurss WorldSkills notiek katru otro gadu un mijas ar starptautisko jauno profesionāļu meistarības konkursu EuroSkills.

Latvijas dalību konkursā WorldSkills2024 finansē Eiropas Sociālais fonds Plus un Latvijas valsts VIAA īstenotā projekta “Atbalsts prasmju izcilībai profesionālajā izglītībā” ietvaros.

 

lidzfinanse-esnap 2021_2027.jpg