Erasmus+
Ideju mākonis

No 2024. gada 18. līdz 20. jūnijam Lietuvas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Maza mēroga partnerības projektu kompass: no idejas līdz projektam” (Training seminar for Small-Scale Partnerships "The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects"), kas notiks Viļņā, Lietuvā.     

Seminārs tiek organizēts ar mērķi iepazīstināt potenciālos Erasmus+ programmas Maza mēroga partnerības projektu pieteicējus ar projektu plānošanas pamatiem, kā arī sniegt iedvesmu starptautisko partnerību veidošanai.

Semināra laikā dalībnieki:

  • iepazīs Erasmus+ Maza mēroga partnerības projektu specifiku;
  • izpētīts un iepazīs dažādus instrumentiem, kas nepieciešami, lai ideju pārvērstu projekta plānā: no idejas pilnveidošanas, inovatīvu produktu nepieciešamības noteikšanas, kvalitātes nodrošināšanas līdz ieguvumu mērīšanai un rezultātu izplatīšanai;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties vispārējās skolu (SCH), profesionālās (VET) un pieaugušo (ADU) izglītības sektoru pārstāvji, jaunpienācēji vai mazāk pieredzējuši Erasmus+ programmas projektu īstenotāji.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 12. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv.

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa

Vecākā eksperte
ieva.stulpina [at] viaa.gov.lv