Aicinām uz vebināru par Eiropas inovāciju ekosistēmas jauno programmu

Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts 29. aprīlī no 11:00 līdz 13:00 pēc Briseles laika aicina uz vebināru “Eiropas inovāciju ekosistēmas un Baltijas valstu inovāciju ainava”, kurā piedalīsies Baltijas valstu pārstāvji. Baltijas valstu valdību pārstāvji iepazīstinās dalībniekus ar valstu mērķiem inovāciju jomā un viņu cerībām attiecībā uz Eiropas Inovāciju ekosistēmas (European Innovation Ecosystems, EIE) programmu.

Pasākumā piedalīsies Eiropas Komisijas galvenā referente Fabienne Gautier, kas sniegs visaptverošu pārskatu par Eiropas inovāciju ekosistēmām, to mērķiem  un gaidāmajiem projektu konkursiem. Tāpat varēs iegūt atbildes uz jautājumiem, kādus labumus var gūt valstu sistēmas no šī jaunā pasākuma, kas var pieteikties un, kad gaidāms pirmais projektu konkurss. Turklāt vebināra dalībnieki varēs uzzināt par Eiropas partnerībām inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) - programmu Eurostars un par valstu atbalsta tīkliem, kas var palīdzēt EIE programmā.

Darba kārtība: 

 

Interesentus aicinām reģistrēties līdz 2021. gada 27. aprīlim tiešsaistē. Aicinām arī iepriekš uzdot savus jautājumus reģistrācijas formā. Tas palīdzēs veidot prezentācijas saturu. Pasākumu kopīgi organizē Igaunijas Pētniecības padome, Uzņēmējdarbības Igaunija (EAS), Lietuvas RDI sadarbības birojs Briselē (LINO), Lietuvas Zinātnes, inovāciju un tehnoloģiju aģentūra (MITA), Latvijas Inovāciju un tehnoloģiju birojs Briselē (Lat.tech). Pasākums sniegs arī iespēju atklāt jaunākās ambīcijas inovāciju jomā visās trīs Baltijas valstīs.