Apvārsnis 2020 projektu iesniegšanas termiņi pagarināti jau 8 apakšprogrammās

Reaģējot uz Covid-19 vīrusa krīzi, Eiropas Komisija (EK) ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņus jau astoņās pētniecības un inovācijas atbalsta programmas Apvārsnis 2020 apakšprogrammās. Kā arī pieejama informācija par šī brīža EK aktivitātēm pētniecības jomā cīņā ar vīrusu. 

Apvārsnis 2020 projektu konkursi, kuriem pagarināts iesniegšanas termiņš, ir šādi:

Par EK pētniecības aktivitātēm vīrusa izplatības periodā var uzzināt, sekojot līdzi EK īpaši izveidotai mājaslapai Coronavirus Research. Papildus vairākām iepriekšējām un šobrīd noritošām pētniecības darbībām, kas saistītas ar Covid-19 uzliesmojumu, EK 2020. gadā izveidojusi vairākus jaunus pētniecības uzsaukumus, tai skaitā veselības jomā (Health Research).

Atgādinām, ka Funding&Tenders portālā jau iepriekš bija publicēta ziņa Apvārsnis 2020 projektu īstenotājiem par Covid-19 Force majeure, kas pieejama arī VIAA mājaslapā

Jaunākā informācija par pētniecību un inovācijām Covid-19 uzliesmojuma kontekstā pieejama European Research Area (ERA) Corona Platform.

Neskatoties uz šī brīža situāciju, programmas Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta eksperti turpina sniegt konsultācijas attālināti. Lai sazinātos ar savu ekspertu, aicinām meklēt kontaktinformāciju šeit