BAFF ASV stipendijas praksei

Līdz 1. aprīlim studenti vai nesenie augstskolu absolventi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) prakses programmai, kas sniedz iespēju strādāt uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam. Kandidātiem ir iespēja papildināt savas profesionālās zināšanas un iegūt starptautisku pieredzi jebkurā izvēlētajā jomā.

Piesakoties konkursam, studenti dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām, kas katram programmas dalībniekam tiks piemeklēts individuāli. Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu – ceļa izdevumu segšanu, veselības apdrošināšanas izmaksas, līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, vēlēšanās gūt starptautisku profesionālo pieredzi, kā arī labas angļu valodas zināšanas. BAFF prakses programmai var pieteikties dažādu jomu studenti, pārstāvot visdažādākās Latvijas vai pasaules augstskolas.

Plašāks ieskats par konkursa nosacījumiem un pieteikšanos BAFF prakses programmas stipendijai mājaslapā

Ilze Bembere,
BAFF stipendijas Latvijā 
Tālrunis: 67035270
E-pasts: ibembere@ciee.org