Euroguidance Karjeras atbalsts
Cross border seminar Riga 2022

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) administrētā Euroguidance programma no 2022. gada 7. līdz 9. novembrim Rīgā organizē pirmo pārrobežu starptautisko metodisko pieredzes apmaiņas semināru karjeras speciālistiem CBS Riga 2022.

Semināra tēma ir “Cerība pārmaiņu laikā”  (“Hope in times of uncertainty”). Plānots, ka seminārā piedalīsies ap 50 ārvalstu karjeras atbalsta ekspertu un tiks pārstāvētas 10 valstis – Austrija, Čehija, Horvātija, Latvija, Portugāle, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Ungārija un Vācija. Seminārā karjeras atbalsta ekspertiem tiek pavērtas iespējas veikt pieredzes pārnesi – aktuālu karjeras atbalsta metodiku paraugdemonstrējumus. Pasākumā būs iespēja piedalīties un apmainīties ar pieredzi līdz 20 Latvijas karjeras speciālistiem.

VIAA pasākumu organizē sadarbībā ar Euroguidance tīkla ārvalstu centriem, kas piedalās pārrobežu semināru (Cross Border Seminar, CBS) darba grupā. Seminārā paredzētas gan iedvesmas runas, gan arī plašs darbnīcu klāsts (16 darbnīcas), kurās notiks aktuālu karjeras atbalsta metodiku paraugdemonstrējumi un speciālisti varēs dalīties ar pieredzi dažādu karjeras atbalsta pasākumu īstenošanā, kā arī iedvesmoties no citu valstu labās prakses piemēriem.

Reģistrēties pasākumam ir iespējams līdz 14. oktobrim tiešsaistēPēc reģistrēšanās oktobra beigās ar jums sazināsies Euroguidance Latvija pārstāvis, lai informētu par dalību pasākumā.

Semināra darba valoda – angļu. Lai nodrošinātu efektīvu un aktīvu pieredzes apmaiņu, aicinām starptautiskajam pārrobežu semināram pieteikties karjeras atbalsta speciālistus ar labām (vismaz A2, B1 līmenis) angļu valodas zināšanām.

Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.

Resursu izstrādi līdzfinansē Eiropas Savienība