EIT Digital izsludina 2022. gada konkursu

Eiropas digitālo inovāciju un uzņēmējdarbības izglītības organizācija EIT Digital aicina uzņēmējus iesniegt projektu pieteikumus 2022. gada uzsaukumā, kas veicina spēcīgu digitālo Eiropu. Uzsaukumā atbalsta uzņēmējus, kuri plāno uzsākt vai veicināt dziļo tehnoloģiju (deep tech) uzņēmējdarbību un produktus (Inovāciju fabrika) vai realizēt uzņēmējdarbības digitālo tehnoloģiju izglītības programmas (Uzņēmējdarbības akadēmija).

EIT Digitālo inovāciju fabrika atbalsta visas Eiropas komandas no izglītības, pētniecības un biznesa organizācijām. Ar viņu atbalstu atlasītās aktivitātes tiks iestrādātas Eiropas ekosistēmā un saņems finansiālu līdzinvestīciju, lai uzsāktu vai veicinātu digitālo dziļo tehnoloģiju uzņēmējdarbību un produktus. EIT Digitālā uzņēmējdarbības akadēmija nodrošina atbalstu tādu programmu un kursu īstenošanai, kuru komponentes ir vērstas uz uzņēmējdarbības attīstību.

EIT Digital darba programma 2022. gadam ir balstīta uz Stratēģisko inovāciju programmu (EIT Digital Strategic Innovation Agenda 2020-2022). Dokumentā ir noteiktas piecas stratēģijas galvenās jomas, lai atbalstītu spēcīgu digitālo Eiropu:

   • Digitālā tehnika
   • Digitālā rūpniecība
   • Digitālās pilsētas
   • Digitālā labklājība
   • Digitālās finanses. 

Projektu pieteikumus var iesniegt no 2021. gada 6. aprīļa līdz 12. maijam. Atlasi plānots pabeigt līdz 2021. gada jūnija beigām. Paredzams, ka aktivitātes sāksies 2022. gada 1. janvārī. Plašāka informācija pieejama EIT Digital mājaslapā