Erasmus+
sieviete konsultejas tiessaiste pie datora majas Erasmus

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 15. oktobrī plkst. 10:00 aicina uz tiešsaistes konsultāciju par Eiropas Savienības 2021. gada akreditācijas pieteikumu aizpildīšanu skolu (KA120-SCH), pieaugušo (KA120-ADU) un profesionālās izglītības (KA120-VET) sektorā.

Uz konsultāciju tiek gaidīti gan tie organizāciju pārstāvji, kuri plāno pildīt akreditācijas pieteikumu kādā no sektoriem un vēlas zināt akreditācijas būtību un priekšrocības, gan tie, kuri jau ir sākuši pildīt akreditācijas pieteikumu veidlapu un ir radušies kādi konkrēti jautājumi par veidlapas aizpildīšanu. Konsultācija notiks brīvā formā un konsultāciju dalībniekiem būs iespēja mutiski vai rakstiski uzdot skolu un pieaugušo mobilitātes nodaļas darbiniekiem jebkādus jautājumus gan par pieteikuma veidlapas aizpildīšanu, gan par Erasmus akreditāciju kopumā.

Konsultācijai reģistrēšanās nav nepieciešama, konsultācijas ilgums 2 stundas - no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Saite uz konsultāciju šeit  

Akreditācijas pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2021. gada 19. oktobra plkst. 12:00 (pēc Briseles laika). Aicinām pabeigtu pieteikumu iesniegšanu neatlikt uz pēdējo dienu; nepieciešamības gadījumā iesniegto pieteikumu ir iespējams precizēt un iesniegt atkārtoti - vērā tiks ņemta pēdējā iesniegtā versija.

Plašāka informācija par 2021. gada akreditācijas konkursa nosacījumiem un akreditācijas pieteikuma iesniegšanu atrodama Erasmus+ programmas vadlīnijās.

Pieteikuma veidlapa skolu sektorā KA120-SCH pieejama šeit.

Pieteikuma veidlapa pieaugušo izglītības sektorā KA120-ADU pieejama šeit.

Pieteikuma veidlapa profesionālās izglītības sektorā KA120-VET pieejama šeit.

Liene Cauna

Vecākā programmas speciāliste
liene.cauna [at] viaa.gov.lv

Ivars Gorda

Vecākais programmas speciālists
ivars.gorda [at] viaa.gov.lv

Reinis Tralmaks

Vecākais programmas speciālists
reinis.tralmaks [at] viaa.gov.lv