Iespēja piedalīties Euraxess vebinārā par pētnieka karjeras attīstības stiprināšanu

2021. gada 14. aprīlī no plkst. 10:00 - 15:45 kontaktpunktu tīkls Euraxess Latvija aicina uz tiešsaistes semināru par pētnieku karjeras iespējām un izstrādāto pētnieka karjeras attīstības rīku. Semināru vadīs pieredzējis speciālists, profesionālais treneris (koučs) karjeras konsultēšanas jomā un Euraxess karjeras iespēju izzināšanas rīka autors Dins Hogans.

Semināra dalībnieki varēs uzzināt, kāpēc ir svarīga pētnieka karjeras plānošana un attīstība un kā sasniegt vēlamos rezultātus. Pasākuma vadītājs stāstīs, kāpēc komunikācijas prasmes kļūst arvien nozīmīgākas pētniekiem un darba devējiem un kāpēc tīklošanās ir svarīga karjeras attīstībai. Tā pat seminārā runās arī par prasmēm kopumā, prasmju audita primāro nozīmi un tā veikšanu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt par pašnovērtējuma vingrinājumu izmantošanu un interpretēšanu.

Seminārs būs lietderīgs:

    • pētniekiem, kuri domā par pārmaiņām savā dzīvē, bet nezin ar ko sākt;
    • akadēmiskajam personālam, kas nodarbojas ar zinātnieku/pētnieku karjeras iespēju konsultēšanu;
    • studentiem (gan maģistrantūras, gan doktorantūras), kuri plāno turpināt savu karjeru akadēmiskajā vidē;
    • visiem interesentiem, kuri vēlas uzzināt kā pašam analizēt un izvērtēt savas zinātnieka vai pētnieka karjeras iespējas un, ja nepieciešams, rast uzņēmību un drosmi, lai kaut ko mainītu.

Lai novērtētu, vai seminārs atbilst interesēm un būs noderīgs, praktisks un pielietojams, aicinām pirms reģistrācijas iepazīties ar semināra darba kārtību. Semināra valoda ir angļu. Pirms semināra aicinām reģistrēties platformā www.euraxess.lv un izpētīt karjeras rīku. Reģistrēties semināram ir iespējams tiešsaistē un tā būs atvērta līdz 13. aprīlim. Saiti uz Zoom saņems tikai reģistrētie dalībnieki.

Papildu informācija

Darja Aksjonova
Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departamenta
Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
Apvārsnis 2020/ Apvārsnis Eiropa | EURAXESS Latvija
E-pasts: darja.aksjonova@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785484