Meksikas koledžas vasaras skola stipendija 2022

Mehiko koledža (El Colegio de México) Meksikā aicina ārvalstu, tai skaitā Latvijas, profesionāļus, absolventus un studentus piedalīties starptautiskajā vasaras programmā “Latīņamerikas kultūra un spāņu valoda”. Starptautiskā vasaras skola ir četru nedēļu akadēmiskā programma, kas norisināsies no 2022. gada 27. jūnija līdz 22. jūlijam hibrīdformātā.

Programma ietver plašu kursu izvēli, kas galvenokārt saistīti ar Meksikas un Latīņamerikas realitāti no valodniecības, literatūras, vēstures, ekonomikas un vides viedokļa. Katram programmas dalībniekam būs iespēja izvēlēties četrus akadēmiskos kursus, no kuriem lielākā daļa būs angļu valodā. Papildus izvēles kursiem studenti apmeklēs arī spāņu valodas nodarbības.

Līdz 2022. gada 29. aprīlim starptautiskajā vasaras programmā var pieteikties citu valstu profesionāļi, kā arī sociālo un humanitāro zinātņu absolventi un bakalaura studenti, kuru darbs ir saistīts ar Meksikas un Latīņamerikas studijām.

Potenciālie programmas dalībnieki tiks izvēlēti pēc stingra atlases procesa, ņemot vērā akadēmiskos sasniegumus, sociālo atbildību, profesionālo pieredzi, pieteikšanās motivāciju un dalības nozīmi viņu turpmākajā akadēmiskajā un profesionālajā karjerā.

Mehiko koledža ir dibināta 1940. gadā un ir plaši pazīstama spāņvalodīgajā pasaulē kā akadēmiskā institūcija, kas specializējas augstākajā izglītībā un zinātnē, kas saistīta ar sociālajām un humanitārajām zinātnēm. Starptautiskā vasaras programma tika izveidota, lai veicinātu apmaiņas līgumus starp Mehiko koledžu un citām starptautiskām universitātēm, kā arī popularizētu Latīņamerikas un Meksikas universitātes visā pasaulē.

Vairāk par programmu un pieteikšanos vasaras programmas mājaslapā