Erasmus+
gramatu kaudzīte uz galda bibliotēkā virsū pulkstenis un ābols

No 7. līdz 8. aprīlim Zviedrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Iekļaujošā mobilitāte” (Inclusive Mobility).

Seminārā augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem būs iespēja uzzināt:

  • kā identificēt un sasniegt dalībniekus ar ierobežotām iespējām,
  • kā pārvarēt šķēršļus dalībai mobilitātēs,
  • kā palielināt dalībnieku ar ierobežotām iespējām iekļaušanu augstākās izglītības mobilitātē.

Pasākumam var pieteikties augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, kuri savās organizācijās strādā ar iekļaušanas, internacionalizācijas un karjeras atbalsta jautājumiem, kā arī ar Erasmus+ mobilitātes projektiem. Aicinām pieteikties tās augstākās izglītības iestādes, kuras ir ieguvušas Erasmus+ augstākās izglītības hartu.

Papildu informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 13. februāris. Pieteikties semināram iespējams, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm (atbilstošajam attālumam), nepārsniedzot 180,00 EUR. Uzturēšanās (1 nakts) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem.

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji pieejami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Vineta Straume

Vecākā programmas speciāliste
vineta.straume [at] viaa.gov.lv