Daniela Līva Ozoliņa

“Mans ceļš uz savu sapņu profesiju sākās jau bērnībā. Jau pavisam maza zināju, ka būšu frizieris. Laikam ejot, šī doma nemainījās ne mirkli,” atzīst Daniela Līva Ozoliņa. Šobrīd viņa izdzīvo savu sapni un strādā salonā Riga Top Hair par frizieri-stilisti.

Pēc 9. klases Daniela iestājās Rīgas stila un modes tehnikumā, kur apguva šo profesiju – frizieris-stilists. Mācības viņai interesēja, taču viņa joprojām bija savas iedvesmas meklējumos. 2. kursā Daniela par savu prakses vietu izvēlējās salonu Riga Top Hair, kur viņai ļoti iepatikās strādāt. Tur viņa satika savu ekspertu, lielisku meistaru un salona īpašnieku Andri Kačanovski. Pēc absolvēšanas nebija divu domu – Daniela izlēma turpināt strādāt šajā salonā.

“Viņš mani iedvesmo, papildina manas zināšanas un palīdz labāk saredzēt manu virzienu kā profesionālim. Par to visu es esmu viņam ļoti pateicīga,” atklāj Daniela, stāstot par A. Kačanovski.

Vēlāk Danielai radās iespēja piedalīties starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2021. Viņa to atceras kā fantastisku piedzīvojumu un krāšņu profesionālo pieredzi.

Daniela stāsta: “Konkurss palīdzēja iepazīt sevi no citas puses un norūdīties. Radās liels satraukums, bira asaras un bija jāsaņem sevi rokās. Izkāpt no savas komforta zonas ir tik svarīgi, lai tas dotu jaunu redzējumu uz lietām, jo kā saka - uzvar darītājs.”