Izsludināta pieteikšanās Ķīnas Tautas Republikas finansētām akadēmiskām programmām

Ķīnas vēstniecība Latvijā aicina Latvijas valdības amatpersonas, uzņēmumu vadītājus un akadēmisko personālu pieteikties Ķīnas Tautas Republikas Tirdzniecības ministrijas finansētajām akadēmiskās izglītības programmām, lai veicinātu sadarbību izglītībā un kultūras apmaiņu starp Ķīnu un Latviju. Pieteikumu konkurss ir atvērts līdz 2021. gada 30. aprīlim.

Šīs programmas piedāvā iespēju izvēlēties maģistrantūras programmas viena līdz divu gadu garumā, kā arī doktorantūras programmas trīs gadu garumā, un visas šīs programmas pilnībā norit angļu valodā. Apstiprinātie pieteikumu iesniedzēji saņem stipendijas, kas sedz mācību, uzturēšanās, vienreizējus lidojuma (turp un atpakaļ) un citus izdevumus, kā arī būs nodrošināts ikmēneša uzturēšanās pabalsts. Piedāvāto programmu sarakstu var skatīt lejupielādējamā failā

Uzņemšanas nosacījumos ir iekļautas prasības par bakalaura grādu, atbilstīgu darba pieredzi un pietiekami labu fizisko stāvokli, lai pabeigtu studiju programmas. Katras programmas specifiskās prasības un kārtības ir pieejamas Tirdzniecības ministrijas mācību centra mājaslapā.

Lai pieteiktos piedāvātajām programmām, aicinām sazināties ar vēstniecības kontaktpersonu Ma Liangren pa e-pastu lv@mofcom.gov.cn vai tālruņa numuru 67805465.