Karjeras atbalsts
Stunda nozarē Zoom seminārs

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Nozaru ekspertu padomēm (NEP) uzsāk neklātienes semināru ciklu "Stunda nozarē" karjeras konsultantiem un citiem karjeras attīstības atbalstā iesaistītajiem speciālistiem.

Semināros būs iespēja uzzināt par Latvijas tautsaimniecības nozaru attīstību, darbaspēka pieprasījuma tendencēm, izglītības un kvalifikācijas ieguves iespējām un citām aktuālām tēmām. Semināri notiks reizi mēnesī ZOOM vai Microsoft Teams tiešsaistes platformās.

Jau 29. septembrī no plkst. 14.00 līdz 15.00 notiks pirmais seminārs, kurā pārskatu par darba spēka pieprasījuma un piedāvājuma prognozēm augstākajā un profesionālajā vidējā izglītībā sniegs LDDK Izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs Rihards Blese. Būs iespēja iepazīties ar LDDK un NEP darbību, iepazīt noderīgus resursus karjeras atbalstam.

Pieteikties semināram var tiešsaistē līdz 27. septembrim. Saiti uz pasākumu saņems reģistrētie dalībnieki e-pastā pirms semināra.