EuroSkills 2021 EuroSkills
Atklāšanas ceremonija Grācā EuroSkills 2021

2021. gada 22. septembrī plkst. 20.30 (pēc Latvijas laika) tiešraidē būs skatāma starptautiskā jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2021 atklāšanas ceremonija. Tiešraide būs pieejama EuroSkills, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) un SkillsLatvia Facebook lapās.

Atklāšanas ceremonija klātienē notiks Grācas pilsētas hallē (Stadthalle Graz) plkst. 19.30 (pēc Austrijas laika). No 23. līdz 25. septembrim Grācā pie Schwarzlsee ezera notiks EuroSkills 2021 prasmju konkursi. Apmeklētāji šajos datumos var uzturēties pasākuma teritorijā, lai vērotu konkursantu sniegumu un izmēģinātu dažādas prasmes.

Starptautiskajā konkursā EuroSkills 2021 piedalīsies aptuveni 400 jaunieši no 19 dalībvalstīm. Konkursanti demonstrēs un salīdzinās savas profesionālās prasmes un konkurētspēju ar citu valstu topošajiem speciālistiem. EuroSkills sniedz iespēju prezentēt Latvijas valsts profesionālās izglītības kvalitāti, salīdzināt profesionālās kompetences, sekmēt konkurētspēju, kā arī vairot profesionālās izglītības popularitāti un pievilcību.

Šī gada komandu iespējams apskatīt VIAA mājaslapas sadaļā Latvijas komanda, kā arī plašāka informācija par Latvijas sasniegumiem iepriekšējos gados pieejama VIAA mājaslapas sadaļā EuroSkills. Aicinām sekot līdzi EuroSkills 2021 konkursa norisei, Latvijas komandas notikumiem un sasniegumiem SkillsLatvia Facebook lapā, kā arī VIAA Facebook un Twitter kontos.

Latvijas komandas dalību konkursā atbalsta Eiropas Sociālā fonda projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” un Latvijas valsts.