Krišjānis Kariņš sveic WorldSkills 2022 laureātus

Piektdien, 3. martā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pasniedza Ministru kabineta Diplomus profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem un viņu prasmju pilnveidotājiem par augstiem rezultātiem starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “WorldSkills Competition 2022 Special Edition”. 

Starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “WorldSkills Competition 2022 Special Edition” trīs audzēkņi guva panākumus smago spēkratu tehnoloģijās, skatlogu noformēšanas un grafikas dizaina jomās, demonstrējot augstu profesionālo prasmju līmeni 54 valstu konkurencē.

“No sirds sveicu starptautisko jauno profesionāļu meistarības konkursa WorldSkills laureātus un pedagogus par jūsu spējām un sasniegumiem - tas ir jūsu kopīgā darba rezultāts! Man ir patiess prieks šodien satikt gudrus un apdāvinātus jauniešus, jo jūs būsiet tie, kas turpinās celt mūsu valsti – katrs jūsu solis uz priekšu būs mūsu valsts solis uz priekšu. Paldies pedagogiem par jūsu darbu - novēlu pacietību un aizrautību, turpinot darbu un mācot nākamās paaudzes. Jums, jaunieši, novēlu saglabāt to dzīvesprieku, kas jums ir šodien, jo tas palīdzēs pārvarēt jebkuras grūtības!” teica Ministru prezidents, uzrunājot laureātus.

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās.

Konkursa “WorldSkills Competition 2022 Special Edition” konkursanti un viņu profesionālo prasmju pilnveidotāji saņēma Ministru kabineta Diplomu un naudas balvu kopumā 5’300 eiro apmērā.

Pasākuma norises fotogrāfijas pieejamas VIAA Flickr kontā. Bildes uzņēma Valsts kanceleja.

Plašāka informācija par Latvijas komandas sasniegumiem “WorldSkills 2022 Special Edition” konkursā pieejama VIAA mājaslapas sadaļās “Aktualitātes” un “WorldSkills 2022”.