Apvārsnis Eiropa
Virtuālā kontaktbirža

30. septembrī Apvārnis Eiropa internacionālu tīklu projekts Net4Society sadarbībā ar Nacionālo kontaktpunktu sabiedrību (NCP Society) aicina uz virtuālo kontaktbiržu, kas paredzēta Apvārsnis Eiropa 2. klastera “Kultūra, Radošums un iekļaujoša sabiedrība” 2022. gada projektu konkursa "A sustainable future for Europe" projektu pieteicējiem.

Virtuālās kontaktbiržas laikā dalībniekiem būs iespēja pievienoties sadarbības veidošanas pasākumam, lai identificētu iespējamos sadarbības partnerus un atvieglotu Apvārsnis Eiropa projektu konsorciju izveidi. Savukārt pētnieki, uzņēmēji un citas ieinteresētās personas, kas meklē projekta partnerus, varēs prezentēt savu projektu ātras prezentācijas (flash presentation) sesijas laikā.

Virtuālās kontaktbiržas programmā iekļauta informatīvā sesija, kurā apskatīs šī konkursa politisko kontekstu un finansējuma iespējas, sniedzot vērtīgu ieskatu pieteikuma sagatavošanā un pamatinformācijā tālākam darbam pēcpusdienas sesijā. Programma:

  • no plkst. 9.00 līdz 12.00 - iepazīšanās sesija;
  • no plkst. 13.00 līdz 18.00 - partneru meklēšanas sesija.

Pasākuma galvenās tēmas:

  • 2. klastera projektu konkurss "A sustainable future for Europe";
  • projektu konkursa pašreizējā attīstība un politikas konteksts;
  • paredzamā projektu ietekme;
  • ātras un veiksmīgas iepriekš organizētas sanāksmes, lai veicinātu efektīvu starptautisko tīklu veidošanu un atvieglotu Apvārsnis Eiropa projektu konsorciju izveidi.

Plašāka informācija par pasākumu atrodama šeit. Reģistrēties pasākumam var tiešsaistē, spiežot uz iespējas "Register now", līdz 27. septembrim.

Projektu konkursu saraksts tematikā "A sustainable future for Europe" atrodas šeit.