Notiks Baltijas valstu informatīvs seminārs par Eiropas Pētniecības padomi

2021. gada 3. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra, Igaunijas Pētniecības padome un Lietuvas Pētniecības padome kopā ar Eiropas Pētniecības padomi (EPP) organizē virtuālo informācijas dienu “Iepazīt EPP: Baltijas valstu informācijas diena” (“Demystifying ERC: information day in Baltic countries”). Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Eiropas Pētniecības padomes pārstāvjus, iekšējos procesus un vidi.

Eiropas Pētniecības padome iniciēja šo pasākumu, lai mudinātu pētniekus iesniegt projektu pieteikumus, piedāvājot viņiem pielāgotu informāciju, atmetot mītus un iepazīstinot ar grantu saņēmējiem un viņu pieredzi. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar cilvēkiem, kas organizē vērtēšanu, veiksmīgiem Slovēnijas grantu saņēmējiem un Eiropas Pētniecības padomi, un, iespējams, tas mainīs priekšstatus par to.

Informācijas dienā notiks arī kapacitātes stiprināšanas seminārs, kurā informēs pētniecības vadītājus un pētniecības iestāžu pārstāvjus par labākajiem veidiem, kā atbalstīt potenciālos Eiropas Pētniecības padomes pretendentus.

Pasākuma programma: 

Oficiālais pasākuma sludinājums un reģistrēšanās saite pieejama EPP mājaslapā.

Papildu informācija:

Liene Ekša
Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: liene.Eksa@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67359072