Erasmus+
Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva atklāšanas pasākums

2021. gada 16. septembrī Eiropas Komisija (EK) organizē iniciatīvas Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva (EIMB) atklāšanas tiešsaistes pasākumu. Tā ir jauna EK iniciatīva, lai identificētu, izceltu un izplatītu Erasmus+ skolu sektora projektos īstenotu izcilu mācīšanas praksi, izceļot Eiropas sadarbību izglītībā un novērtējot skolotāju darbu un ieguldījumu pedagogu profesijā.

Vienlaikus EIMB ir atbalsta pasākums Eiropas Izglītības telpas iniciatīvai, un tā tiek finansēta Erasmus+ ietvaros. Atklāšanas pasākuma laikā paziņos 2021. gada EIMB laureātus tēmai par attālinātām/ jaukta veida mācībām (distance/blended/hybrid learning), kas ir atbilstoša pašreizējai Covid-19 pandēmijas situācijai un 2021.–2027. gada rīcības plānam digitālās izglītības jomā.

Svinīgā EIMB atklāšana notiks no plkst.11.00 līdz 11.30 pēc Latvijas laika (plkst 10.00 -10.30 pēc Centrāleiropas vasaras laika) saitē. Iepriekšēja reģistrēšanās pasākumam nav nepieciešama. Vairāk informācijas par jauno iniciatīvu lasiet Erasmus+ programmas Latvijas mājaslapā un EK mājaslapā