Erasmus+
Erasmus+ Zoom seminārs par 2021. gada akreditācijas konkursu

2021. gada 21. septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes informatīvu semināru par Erasmus 2021. gada akreditācijas konkursu un pieteikuma sagatavošanu. Semināra dalībnieki tiks informēti par Erasmus akreditācijas nosacījumiem, pieteikumu sagatavošanas, iesniegšanas un vērtēšanas kārtību. 

21. septembra semināram, kas notiks no plkst. 14.00 līdz 16.00, pieteikties var līdz 20. septembrim tiešsaistē.

Akreditāciju piešķir katrā izglītības sektorā atsevišķi uz programmas laiku no 2021. līdz 2027. gadam, un tā organizācijām vienkāršo pieteikšanos mācību mobilitāšu īstenošanai, tomēr tā nav obligāts priekšnosacījums, lai īstenotu Erasmus+ mobilitāšu projektus. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 19. oktobris plkst. 12.00 (pēc Briseles laika). Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē.

Erasmus akreditācijas saņemšanai pieteikumus var iesniegt organizācijas vai mobilitātes konsorcija koordinatori, kuri vismaz 2 gadus darbojas vispārējās, profesionālās vai pieaugušo izglītības jomā un kas plāno regulāri īstenot augstas kvalitātes mobilitātes, lai veicinātu savas organizācijas attīstību. Iepriekšēja dalība Erasmus+ programmā nav nepieciešama.

Plašāka informācija par Erasmus akreditāciju, 2021. gada konkursa nosacījumiem un pieteikumu iesniegšanu atrodama Erasmus+ programmas vadlīnijās, kā arī Erasmus+ programmas Latvijas mājaslapas sadaļā Erasmus akreditācija.

Reinis Tralmaks

Vecākais programmas speciālists
reinis.tralmaks [at] viaa.gov.lv