Karjeras atbalsts
Slīpē galda virsmu ar smilšpapīru

Jau 16. reizi notiks tiešsaistes vebināru cikla “Stunda nozarē” nodarbība. 30. aprīlī plkst. 15.00 kopā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru (LNKC), Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu un Zaļenieku Komerciālo un amatniecības vidusskolu būs iespēja iepazīt restauratora profesiju, uzzināt, kā notiek restaurācijas procesi un kā veidot karjeru šajā jomā. 

LNKC kā Kultūrizglītības ekspertu padomes koordinators sniegs pārskatu par restaurācijas nozares speciālistu sagatavošanu Latvijā. LNKC pārstāvēs mākslas izglītības eksperte Ilze Kupča.

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pedagoģe, restauratore – meistare Inese Ozoliņa akcentēs izpēti kā vienu no restauratora darba uzdevumiem, iepazīstinās ar izpētes procesa apguvi izglītības programmā “Restaurācija” tehnikumā.

Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas direktores vietniece un mācību darbnīcu "Restauratoru nams" vadītāja Dace Vīpule-Kuļika prezentēs silikātmateriālu restaurācijas tehniķa kvalifikācijas iegūšanas iespējas vidusskolā. Tiks izklāstīta informācija par mācību procesu, mācību vidi, praksi un darba iespējām pēc skolas absolvēšanas. Varēs uzzināt par audzēkņu un pasniedzēju izaugsmes iespējām, gūstot starptautisku pieredzi, un par aktivitāšu un meistarklašu piedāvājumu ikvienam mācību darbnīcās "Restauratoru nams".

Reģistrēšanās vebināram: šeit.