Notiks seminārs par ERA-Net Cofund CHANSE 2021.gada konkursu

2021. gada 29. aprīlī plkst. 11:00 pēc Latvijas laika Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina uz informatīvu tiešsaistes semināru par ERA-NET Cofund CHANSE (Collaboration of Humanities And Social Sciences in Europe) atvērto šī gada projektu konkursu. Seminārā aicināti piedalīties potenciālie projektu pieteicēji. 

Seminārā sniegs informāciju par CHANSE 2021. gada projektu konkursu, tostarp konkursa tematiku un prioritātēm, atbilstības prasībām projektu pieteicējiem, projektu pieteikšanas un novērtēšanas procedūrām, kā arī būs iespēja piedalīties jautājumu un atbilžu sesijā. Semināra pirmajā daļā piedalīsies ERA-NET CHANSE koordinatore Dr. Malwina Gębalska (angļu valodā), savukārt otrajā daļā par nosacījumiem Latvijas dalībniekiem stāstīs VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vadītāja Dr. Maija Bundule. 

Tiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā. Reģistrācija nav nepieciešama, semināram var pievienoties ar šo saiti

CHANSE ir Apvārsnis 2020 programmas ERA-NET Cofund projekts, kas darbību uzsācis 2021. gada 1. janvārī, tajā piedalās 24 valstu 27 zinātni un pētniecību finansējošās organizācijas. Projekts organizē konkursu starptautiskās sadarbības projektiem, kur konkursa prioritāte ir “Transformācijas: sociālā un kultūras dinamika digitālajā laikmetā”. Konkurss atbalsta pētījumu projektus, kas palīdz saprast, kā digitālās inovācijas izraisa sociālās un kultūras pārmaiņas, un kā tās ietekmē sabiedrību un kultūru. Konkursu ir atvērt 2021. gada 9. martā ar projektu ideju pieteikumu iesniegšanu 7. maijā.

Papildu informācija:

Maija Bundule
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vadītāja
E-pasts: maija.bundule@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785423, 26514481