Erasmus+
skoleni skatas uz virtualo planetu

No 2021. gada 27. oktobra līdz 28. oktobrim notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras (Latvijas Erasmus+ nacionālā aģentūra) organizētais Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākums (TCA) – tiešsaistes kontaktseminārs “Mobility of school pupils in KA1”.

Seminārs veicinās skolēnu īstermiņa un ilgtermiņa mobilitātes īstenošanu Erasmus+ KA1 mobilitātes projektu ietvaros, kā arī sniegt iespēju skolām atrast projekta partnerus. Semināra dalībnieki iegūs plašāku informāciju par Erasmus+ KA1 mobilitātes projektiem skolu izglītības sektorā,  skolēnu īstermiņa un ilgtermiņa mobilitātes organizēšanas aspektiem un kvalitatīva projektu pieteikuma izstrādes priekšnosacījumiem.

Seminārā dalību pieteikuši 57 vispārizglītojošo skolu direktori un skolotāji no 16 valstīm. Lielākais dalībnieku skaits pieteikts no Latvijas, Vācijas, Rumānijas, Beļģijas, Francijas un Lietuvas. 

Pasākums tiek finansēts 2020. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros. Tā darba valoda būs angļu. Iepazīties ar  informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem var šeit.

Vineta Straume

Vecākā eksperte
vineta.straume [at] viaa.gov.lv