Karjeras atbalsts
Stunda nozare_meza_apstrade

2021. gada 1. decembrī no plkst. 15.00 līdz 16.00 notiks trešais semināru cikla "Stunda nozarē" neklātienes seminārs, kurā karjeras konsultanti un citi karjeras attīstības atbalsta speciālisti varēs uzzināt par izglītības un darba iespējām meža nozarē. Semināru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Nozaru ekspertu padomēm (NEP).

Pasākumā dalībnieki noskaidros, kā mūsdienās notiek mežizstrāde, koksnes produktu ražošana pirmapstrādes un tālākās apstrādes procesos, kā arī uzzinās par mežsaimniecības jaunumiem. Dalībniekus rosinās uz pārdomām, vai, izvēloties karjeru meža nozarē,  var nokļūt klimata pārmaiņu mazināšanas pirmajās rindās.

Seminārā ar karjeras speciālistiem tiksies Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācijas, Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācijas un asociācijas "Latvijas Koks" izpilddirektors Artūrs Bukonts.

Reģistrēšanās semināram šeit. Reģistrējoties līdz 29. novembrim, uz norādīto e- pasta adresi tiks nosūtīta semināra piekļuves saite.