zaļš ābols

2021. gada 30. novembrī plkst. 13.00 - 14.30 Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts aicina uz tiešsaistes pasākumu par dalības iespējām Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) veselības un pārtikas nozares kopienās, EIT Health un EIT Food.

Pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar EIT veselības un pārtikas nozares kopienu darbības mērķiem, kā arī to atbalstāmām aktivitātēm, dalības iespējām un aktuālajiem konkursiem.

EIT zināšanu un inovāciju kopiena apvieno uzņēmumus, pētniecības centrus un augstākās izglītības iestādes, lai veicinātu inovācijas un jaunu tehnoloģiju attīstību. EIT jau ir izveidojis astoņas kopienas, to skaitā veselības, pārtikas, klimata pārmaiņu, pilsētu mobilitātes un digitālo tehnoloģiju jomās. No šī gada sākuma EIT darbojas saskaņā ar jaunu sistēmu, kas izstrādāta, lai uzlabotu pakalpojumus uzņēmējiem.

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) veselības un pārtikas kopienas tiks pārstāvētas ar sekojošam prezentācijām:

  • “EIT Health un tā darbība Latvijā”, Baiba Pētersone, RSU, EIT Health Hub
  • "EIT Food atbalsta jomas un iespējas", Alina Dolmate, RTU, EIT Food Hub
  • Pasākumā būs iespēja iepazīties ar EIT nacionālo kontaktpunktu un LIAA pārstāvi Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecībā Briselē Egitu Aizsilnieci-Ibemu.

Reģistrācija tiešsaistes pasākumam būs atvērta līdz 2021. gada 29. novembrim. Reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz Zoom tikšanos e-pastā pirms pasākuma.