Pagarināta agrā reģistrācija IAEVG zinātniski praktiskajai konferencei

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību un ar to saistītos pārvietošanās ierobežojumus, līdz 2020. gada 30. aprīlim ir pagarināta agrā reģistrācija par pazeminātu dalības maksu Starptautiskās Karjeras atbalsta asociācijas (IAEVG) zinātniski praktiskajai konferencei.

Konferences organizatori rūpīgi seko līdzi pasaules notikumiem un ievēro Pasaules veselības organizācijas un Latvijas valdības lēmumus. Ar situācijas izmaiņām un aktualitātēm lūdzam iepazīties IAEVG mājaslapā.

Atgādinām, ka konference šogad notiks no 20. līdz 22. oktobrim Rīgā, un to organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra. Trīs konferences dienās karjeras speciālistiem būs iespēja paplašināt savu redzesloku, smelties idejas un metodes sava darba pilnveidošanai, kā arī iedvesmoties nozares attīstībai. Ar provizorisko konferences programmu var iepazīties šeit

Konferencē aicināti piedalīties karjeras atbalsta speciālisti – dažādu nozaru karjeras konsultanti, organizāciju psihologi, personāla speciālisti, izaugsmes treneri, politikas veidotāji, pētnieki, mācībspēki un citi jomas speciālisti. Reģistrēties konferencei iespējams, aizpildot reģistrācijas formu.