Pieejams pašmācības kurss par jaunās Erasmus+ programmas iespējām skolām

Eiropas Komisijas skolu izglītības tiešsaistes platformā School Education Gateway ir pieejams bezmaksas tiešsaistes pašmācības kurss par jaunās Erasmus+ programmas iespējām skolām Erasmus+ Funding Opportunities for Schools - 2021 Edition. Kurss ir paredzēts skolotājiem, skolu vadītājiem un starptautisko projektu koordinatoriem un esošajiem projektu īstenotājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par Erasmus+ finansēšanas iespējām savai skolai. 

Pašmācības kursā dalībnieki varēs uzzināt par skolu iespējām Erasmus+ programmā: mācību mobilitātēm (Erasmus+ programmas 1. pamatdarbība – KA1) skolu pedagoģiskajam un atbalsta personālam, kā arī skolēniem, un sadarbības partnerībām (Erasmus+ programmas 2. pamatdarbība – KA2) – veidot partnerības ar citām skolām un organizācijām labas prakses apmaiņai un rezultātu izstrādei.

Kursā sniegs informāciju arī par Erasmus+ programmas prioritātēm skolu izglītības sektorā un pieteikuma iesniegšanas procesu. Kursam iespējams pieteikties jebkurā brīdī līdz šī gada 31. maijam. Kurss sastāv no viena moduļa, kas iedalīts astoņās kategorijās (aptuvenais kursa ilgums – 3h).

Plašāka informācija un pieteikšanās School Education Gateway mājaslapā.