Aktualitātes Jaunumi
Projektu iesniedzēji varēs uzzināt par Eiropas Pētniecības padomes finansējuma iespējām

2020. gada 26. janvārī Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts aicina pētniekus uz informatīvu tiešsaistes vebināru par Eiropas Pētniecības padomes finansējuma iespējām. Vebinārā būs iespēja uzzināt par visiem Eiropas Pētniecības grantu veidiem, kas paredzēti pētniekiem ar dažādu zinātnisko pieredzi. 

Vebināra laikā dalībniekus iepazīstinās ar Eiropas Pētniecības padomes darbību un tās galvenajiem darba dokumentiem, finansējuma veidiem un atbilstības prasībām katram no tiem, kā arī ar paneļu struktūru un izmaiņām 2021. gadā. Tāpat potenciālie projektu iesniedzēji varēs uzzināt par būtiskākajām lietām, kas jāzina par pieteikšanos un gatavošanās procesu pieteikuma iesniegšanai un intervijai. Vebināra noslēgumā būs arī praktiski piemēri par projektiem, kuri ir saņēmuši finansējumu.

Eiropas Pētniecības padome atbalsta jaunas konkurētspējīgas idejas, starpdisciplinārus pētījumus, un tādus, kas paver ceļu jauniem pētījumu virzieniem un var radīt inovatīvas pieejas problēmu risinājumiem. Uz finansējumu var pretendēt pētnieki, kuriem ir doktora grāds vismaz divus gadus un vairāk.

Reģistrācija vebināram ir slēgta. Reģistrētie dalībnieki dienu pirms vebināra saņems Zoom piekļuves informāciju, kā arī pēc vebināra saņems gan video ierakstu, gan prezentācijas. 

Papildu informācija:

Liene Ekša
Apvārsnis 2020 Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: liene.eksa@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67359072