Rīkos papildu vebināru Baltijas Pētniecības programmas konkursa projektu iesniedzējiem

2020. gada 2. septembrī no plkst. 10.00 līdz 12.30 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu vebināru latviešu valodā potenciālajiem projektu iesniegumu sagatavotājiem par Baltijas Pētniecības programmas trešo konkursu Latvijā.

26. augustā VIAA sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) rīkoja Baltijas Pētniecības atklāšanas pasākumu tiešsaistē, kas pulcēja vairāk nekā 200 interesentus no Latvijas, Norvēģijas, Islandes, Igaunijas un Lietuvas. Plašās intereses dēļ un, lai proaktīvi konsultētu projektu iesniedzējus, VIAA rīkos vēl vienu vebināru latviešu valodā. Tikšanās laikā VIAA eksperti detalizēti informēs par konkursa nosacījumiem, dokumentiem, projektu iesniegumu sagatavošanu un www.rsgrants.viaa.gov.lv lietošanu.

Reģistrācija tiešsaistes semināram būs atvērta līdz 31.08.2020.

Trešais konkurss Latvijā aicina Latvijas zinātniskās institūcijas, kas atbilst pētniecības organizācijas statusam, sadarbībā ar projekta partneriem – pētniecības organizācijām Norvēģijā, Islandē, Lihtenšteinā, Igaunijā, Lietuvā, kā arī citām valstīm iesniegt konkursa sadarbības pieteikumus līdz 2020. gada 19. oktobrim. Plašāka informācija par konkursu atrodama šeit.

Baltijas pētniecības programma ir viena no EEZ/N finanšu instrumenta programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātēm, kas stiprina Baltijas valstu sadarbību pētniecībā. Programmas kopējais finansējums ir 23,5 milj. eiro, bet Latvijas konkursam piešķirti 7 541 272 eiro.