Karjeras atbalsta konferences 2023 vizuālis Smiltenē 15.-16. augustā

Valsts izglītības attīstības aģentūras administrētā Euroguidance programma sadarbībā ar Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociāciju (LKAAA) un Smiltenes tehnikumu organizē Nacionālo karjeras atbalsta konferenci. Konference notiks 2023. gada 15.-16. augustā Smiltenes tehnikumā.

2023. gada Nacionālā karjeras atbalsta konference tiek organizēta Eiropas Prasmju gada ietvaros. Konference dos iespēju karjeras atbalsta profesionāļiem pilnveidot savas zināšanas un prasmes, dalīties pieredzē, reflektēt par prasmju nozīmi Latvijas un Eiropas darba tirgū.

Cilvēku, prasmju un tehnoloģiju mijiedarbību nākotnē iezīmēs Dita Traidās, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore, Eiropas Prasmju gada koordinatore Latvijā.

Par prasmju nozīmi tautsaimniecībā konferences darba sesijā būs iespēja uzklausīt Ekonomikas ministrijas analītikas dienesta vecāko ekonomistu Normundu Ozolu, prasmju attīstīšanas pieredzi mūžizglītības kontekstā atspoguļos Smiltenes tehnikuma direktors Rolands Aģis, bet paplašinātā prasmju apguves pieredzē dalīsies jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia pārstāvis.

Konferences pirmajā dienā būs iespēja arī piedalīties “Karjeras atbalsta balvas – 2023” pasniegšanas ceremonijā, otrajā – piedalīties vairākās meistarklasēs un darbnīcās.

Konferencē būs pieejama metodisko materiālu izstāde un konsultācijas ar to autoriem. Esiet laipni aicināti konferences ietvaros tīkloties ar kolēģiem, iepazīt Smiltenes tehnikuma telpas, mācību piedāvājumu un veldzēties Smiltenes gleznainajā ainavā.

Konferences dalības maksa:

 • LKAAA biedriem: 10 EUR
 • citiem dalībniekiem: 30 EUR
 • pusgada biedra maksa 12 EUR + 10 EUR; konferences dalības maksa = 22 EUR

Kā kļūt par asociācijas biedru: https://lkaaa.lv/node/13

 • LKAAA norēķinu konts dalības maksai par konferenci:
  • LATVIJAS KARJERAS ATTĪSTĪBAS ATBALSTA ASOCIĀCIJA
  • Reģ.nr. 40008141417
  • Konta nr. LV24HABA0551025432209
 • Konferences reģistrāciju un dalības apmaksu lūdzam veikt līdz 01.08.2023.

Reģistrācijas anketa pieejama šeit.

Konferenci līdzfinansē Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros.

Papildus informācija:

Inta Lemešonoka
LKAAA valdes priekšsēdētāja 
tālrunis +371 26594116

Eiropas Savienības finansēts. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem.

Resursu izstrādi līdzfinansē Eiropas Savienība