ASV pilsētas ainava

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) aicina studentus vai nesenos augstskolu absolventus pieteikties profesionālās prakses programmas stipendijai, kas sniedz iespēju iegūt starptautisku darba pieredzi, strādājot uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam un saņemot pilna apmēra stipendiju.

Programmas dalībnieki dodas uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:

  • aviobiļeti uz prakses vietu un atpakaļ;
  • veselības apdrošināšanu;
  • ASV vīzas nodevu;
  • dzīvesvietas un sadzīves izdevumus;
  • transporta izmaksas;
  • līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Uz stipendiju var pretendēt bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi, kas ir motivēti iegūt starptautisku darba pieredzi un vēlas paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā. Pēc programmas pabeigšanas dalībnieki atgriežas Latvijā, lai izmantotu iegūtās zināšanas un veicinātu Baltijas valstu reģiona attīstību.

Pieteikšanās BAFF Profesionālās Prakses programmas stipendijai norisinās līdz 31. martam, piesakoties fonda mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Ilze Bembere,
BAFF stipendiju programmu vadītāja Latvijā
e-pasts: ibembere@ciee.orgbaffinfo@ciee.org
telefona nr.: +371 22047799