Tehnoloģiju konferencē Deep Tech Atelier varēs uzzināt par Apvārsnis Eiropa

No 14. līdz 16. aprīlim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē trešo starptautisko tehnoloģiju konferenci Deep Tech Atelier, kas veltīta starptautisko zinātnisko jaunuzņēmumu (starp-up) radīšanai un attīstībai, piedāvājot platformu diskusijām un viedokļiem – uzņēmējiem, zinātnisko sasniegumu autoriem, tehnoloģiju attīstītājiem, industrijas pārstāvjiem, investoriem un politikas veidotājiem. Pasākumā piedalās Valsts izglītības attīstības aģentūras Apvārnis Eiropa Nacionālā kontaktpunkta eksperti, kuri informēs un konsultēs par programmu Apvārsnis Eiropa.

Šogad konferencē padziļināta uzmanība būs vērsta uz medicīnas un kosmosa tehnoloģijām un biznesu. Apmeklēt konferenci aicināti uzņēmēji, deep tech jaunuzņēmumi, pētnieki, zinātnieki un tehnoloģiju izstrādātāji, investori, universitātes un pētniecības iestādes, valsts iestādes un aģentūras, uzņēmējdarbības un tehnoloģiju studenti un citi interesenti.

Konferences laikā apmeklētāji var izmantot iespēju uzzināt par jaunumiem zinātnes un inovāciju programmā Apvārsnis  Eiropa un kontaktbiržas ietvaros pieteikties uz privātu konsultāciju pie VIAA Nacionālais kontaktpunkta (NKP) ekspertiem. VIAA NKP eksperti būs pieejami dažādos datumos un laikos, tāpēc aicinām sekot līdzi pasākuma norisei. 

Konference notiks tiešsaistes platformā Mitto. Reģistrācija un pilna pasākuma programma pieejama Deep Tech Atelier mājaslapā

Papildu informācija:

Marija Plotniece
VIAA  Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte
E-pasts: marija.plotniece@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785402