Zinātniekiem un uzņēmējiem iespēja piedalīties EUREKA Pasaules inovāciju samitā

2021. gada 18. – 20. maijā Grazā, Austrijā notiks EUREKA Sekretariāta un Austrijas kopīgi rīkots pasākums EUREKA Pasaules inovāciju samits (EUREKA Global Innovation summit). Tas ir lielākais EUREKA programmas pasākums, kas aicina piedalīties gan uzņēmējus, gan zinātniekus, gan valsts valdības pārstāvjus.

Samitā inovatīviem uzņēmumiem būs iespēja atrast potenciālus partnerus turpmākai attīstībai pasaules mērogā, valstu valdību pārstāvjiem rast jaunas idejas ekonomiskai izaugsmei un projektu pieteicēju atbalstam. Dalībnieki varēs arī uzzināt par pasaules mēroga biznesa sadarbību un finansēšanas iespējām EUREKA un Apvārsnis Eiropa. Starptautiskie runātāji dalīsies savos iedvesmojošajos stāstos par savu ideju un inovāciju ceļojumu un izaugsmi. Samitā galvenā uzmanība būs vērsta videi draudzīgai pārejai, digitālajai transformācijai un pasaulei pēc Covid-19. Samita laikā būs iespēja bez maksas paplašināt savu kontaktu tīklu attiecīgajā interesējošajā jomā.

Samits ir paredzēts gan pieredzējušiem EUREKA programmas dalībniekiem, gan tiem, kas ne reizi nav dzirdējuši par EUREKA. Pasākums notiks tiešsaistē ar ierobežotu iespēju tikties klātienē. Plašāka informācija un reģistrācijas forma pieejama samita mājaslapā. Reģistrācija un dalība pasākumā ir bez maksas.

EUREKA programma (EUREKA un Eurostars-2) atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus, kā arī uzņēmumu sadarbību ar zinātniskajām institūcijām, izstrādājot un komercializējot inovatīvus produktus vai pakalpojumus. 

Papildu informācija:

Laura Kunga-Jēgere
VIAA Pētniecības starptautisko programmu nodaļas vecākā eksperte
EUREKA un Eurostars-2 programmu koordinatore
E-pasts: laura.kunga-jegere@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67785406