Karjeras kafejnīca

Virtuālās realitātes pieredze “Karjeras misija”

Lai veiksmīgi sasniegtu savas karjeras mērķus profesionālās izglītības jomā, nepieciešamas ne tikai zināšanas un prasmes, bet arī motivācija un neatlaidība, lai pārvarētu jebkurus šķēršļus. Ar virtuālo briļļu palīdzību gūsti pieredzi un izaicini sevi “Karjeras misijā”, kas palīdzēs jaunu karjeras izaicinājumu pārvarēšanā.

Interaktīvais pareģis “Sapņu profesijas tulks”

Karjeras kafejnīcas apmeklētājiem būs lieliska iespēja noskaidrot, kāda profesija ir viņam piemērotākā –  pavārs, frizieris, mēbeļu izgatavotājs vai cita – vadoties pēc sava dzimšanas datuma. 

Interaktīvs prāta spēju pārbaudījums “Ceļojums uz SkillsLatvia 2019 ”

Jaudīgas prāta un koncentrēšanās spējas ir mūsu galvenais instruments ceļā uz karjeras mērķiem un personības izaugsmi. Ikvienam SkillsLatvia 2019 apmeklētājam Karjeras kafejnīcā sniegsim iespēju parādīt un pārbaudīt savas koncentrēšanās spējas, lai ar domu spēku virzītu virtuālu dronu no punkta A līdz punktam B.

Papildinātās realitātes galda spēle “Zināšanu tests”

SkillsLatvia 2019 raksturo prasmes un zināšanas. Papildinātās realitātes spēle “Zināšanu tests” ir interaktīva aktivitāte, kas balstīta uz erudīciju un atjautību, gūstot jaunas zināšanas par dažādiem ar profesionālo izglītību vai profesionālajām prasmēm saistītiem jautājumiem.

Fotostends “Foto pietura”

Iegūsti 3 jautras un asprātīgas fotogrāfijas turpat uz vietas - SkillsLatvia 2019 norises vietā. Foto papildini ar kādu no piedāvātajiem elementiem, kuri ikvienam apmeklētājam būs pieejami aktivitātes vietā.

Atpūtas zona

Atpūtas zonā ērtos krēslos, baudot “Ikšķiles saldējumu”, noskaties VIAA veidoto video seriālu par profesionālās izglītības iespējām Latvijā un izmanto iespēju aprunāties ar speciālistiem par dažādiem karjeras plānošanas jautājumiem

VIAA ESF ansamblis