Jaunieši no dažādām profesijām, teksts SkillsLatvia2024 pusfināli

No 19. janvāra līdz 29. februārim 11 profesionālās izglītības iestādēs notiks nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia2024 pusfināli.  Jaunieši sacentīsies 20 prasmju konkursos, lai pierādītu savas prasmes un iegūtu iespēju piedalīties finālā.

Nr.p.k.

Datums

Vieta

Prasmju konkursi

  1.  

19.01.2024.

Ventspils tehnikums

  • Viesnīcas uzņemšanas dienests
  1.  

24.01.2024.

Ogres tehnikums

  • Smago spēkratu tehnoloģijas
  • Skatlogu dizains un noformēšana
  1.  

01.02.2024.

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  • Tērpu dizains
  • Grafiskā dizaina tehnoloģijas
  1.  

07./08.02.2024.

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

  • Ēdienu gatavošana

 

08.02.2024.

VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

  • Restorānu serviss
  1.  

08.02.2024.

Latgales Industriālais tehnikums

  • Flīzēšana
  • Krāsošana un dekoratīvā apdare
  1.  

13.02.2024.

Rīgas Stila un modes tehnikums

  • Tērpu izgatavošana
  • Friziera darbi
  1.  

14.02.2024.

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums

  • Mēbeļu izgatavošana
  1.  

15.02.2024.

Valmieras tehnikums

  • Mehatronika
  • Mobilā robotika
  1.  

22.02.2024.

Liepājas Valsts tehnikums

  • Elektriskās instalācijas
  • Kravu pārvadājumi
  1.  

27.02.2024.

Rīgas Celtniecības koledža

  • Inženiersistēmas
  • Sausā būve un apdare
  1.  

29.02.2024.

Jelgavas tehnikums

  • Web tehnoloģijas
  • Datortīklu administrēšana

 

Nr.p.k.

Datums

Prasmju konkursi

Finālisti

Profesionālās izglītības iestāde/uzņēmums

1.

19.01.2024.

Viesnīcas uzņemšanas dienests

Elza Gaņģe

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Rebeka Māra Rauba

VSIA Rīgas Tūrisma un radošo industriju tehnikums

Jana Paukšto

Rēzeknes tehnikums

Aļona Pisarjonoka

Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Samanta Čubukova

Saldus tehnikums

Džaklina Mehikiča

Profesionālā vidusskola “Victoria”

Daniela Strazde

Ventspils tehnikums

2.

24.01.2024.

Smago spēkratu tehnoloģijas

 

Gustavs Baļčūns

Ogres tehnikums

Markuss Krastiņš

Ogres tehnikums

Artis Geižāns

Ogres tehnikums

Armands Petkūns

SIA INTRAC Latvija

Sandis Kulačkovskis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Helvijs Treisners

Smiltenes tehnikums

3.

24.01.2024

Skatlogu dizains un noformēšana

Nikola Freimane

MIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola

Arina Kaļejeva

MIKC Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskola

Jūlija Murāne

MIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”

Samanta Līkanse

Ogres tehnikums

4.

01.02.2024.

Tērpu dizains

 

Lerika Freimane

MIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”

Sandra Brakovska

MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”

Krista Marija Ruļuka

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Akvelīna Frišmane

MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”

Marija Skangale

MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola”

5.

01.02.2024.

Grafiskā dizaina tehnoloģijas

 

Vsevolods Vasiļjevs

Rīgas Valsts tehnikums

Poļina Mažaļska

Profesionālā vidusskola “Victoria”

Meldra Zālamane

Valmieras Dizaina un  mākslas vidusskola

Jana Bondare

MIKC “Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola”

Roberts Marga

MIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”

6.

07./08.02.2024.

Ēdienu gatavošana

 

Avigeja Doronina

Ventspils tehnikums

Fjodors Ņekazakovs

Bulduru tehnikums

Iļja Lukošus

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola

Patrīcija Bondaļuka

Ogres tehnikums

Rota Gundega Klētniece

Valmieras tehnikums

Marta Putene

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums

7.

08.02.2024.

Restorānu serviss

 

Mona Gabriela Gorsvāne

Ventspils tehnikums

Slada Toropa

Liepājas Valsts tehnikums

Matīss Arnolds Paupe

Ogres tehnikums

Elīna Vennere

Valmieras tehnikums

8.

08.02.2024.

Flīzēšana

 

Ralfs Ormanis

Jelgavas tehnikums

Marko Šilinskis

Jelgavas tehnikums

Anastasija Vasiloviča

Latgales Industriālais tehnikums

Vladimirs Vaņkovs

Latgales Industriālais tehnikums

Roberts Boroduško

Liepājas Valsts tehnikums

Jānis Dzeniņš

Liepājas Valsts tehnikums

Armīns Reinis

Rīgas Celtniecības koledža

Artis Zaneribs

Saldus tehnikums

Maksims Sadovs

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums

Markuss Dāvis Ķuzis

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums

9.

08.02.2024.

Krāsošana un dekoratīvā apdare

 

Jānis Alksnis

Jelgavas tehnikums

Linda Zabarovska

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

Mārtiņš Blūms

Liepājas Valsts tehnikums

Kristīna Lune

Latgales Industriālais tehnikums

10.

13.02.2024.

Tērpu izgatavošana

 

Arijana Mariņina

Rīgas Stila un modes tehnikums

Samanta Mestere

Rīgas Stila un modes tehnikums

Tabita Timošenko

Liepājas Valsts tehnikums

Amanda Orlova

Liepājas Valsts tehnikums

Indra Graikste

VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”

11.

13.02.2024.

Friziera darbi

 

Sabrīne Loreta Butkāne

Rīgas Stila un modes tehnikums

Ilona Ženija Pīrante

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola

Līga Ķikale

Liepājas Valsts tehnikums

Rebeka Našeniece

Saldus tehnikums

Amanda Kalve

Jelgavas Amatu vidusskola

lidzfinanse-esnap 2021_2027.jpg