Nordplus
Cilvēki plāno projektu

Noslēdzies Nordplus 2021. gada iesniedzēju sagatavošanās vizīšu konkurss, kurā līdz 2021. gada 1. oktobrim bija iespējams iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu, Pieaugušo izglītības un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammās.

Kopumā no visām Nordplus dalībvalstīm jauniešu apakšprogrammā bija iesniegti 11 pieteikumi, un visi tika atbalstīti. Savukārt pieaugušo izglītības apakšprogrammā bija iesniegti 12 pieteikumi, no kuriem atbalstīti 9 pieteikumi​. Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammā finansējums tika piešķirts visiem 4 iesniegtajiem pieteikumiem.

Latvijas organizācijas iesniedza 2 pieteikumus pieaugušo izglītības apakšprogrammā, kur abi pieteikumi saņēmuši finansējumu. Jauniešu apakšprogrammā finansējumu saņēmuši 4 projekti, kuros Latvijas izglītības iestādes piedalās kā partneri. 

Sagatavošanas vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta izstrādes plānošanu. Vizīšu laikā sadarbības partneriem ir iespēja vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un kopīgi strādāt pie projekta iesnieguma sagatavošanas.