Euroguidance piedāvā apgūt metodes attālinātajai karjeras konsultēšanai

2021. gada februārī un martā Valsts izglītības attīstības aģentūras karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls Euroguidance organizē tiešsaistes metodiskos seminārus divu pasaulē atzītu karjeras attīstības atbalsta ekspertu metožu apguvei attālinātam darbam. Tiešsaistes semināri notiks latviešu valodā, sadarbībā ar Liepājas Universitātes lektori Airu Klampi trīs dažādos datumos.

Vebinārs būs aktuāls pedagogiem karjeras konsultantiem un karjeras konsultantiem, ņemot vērā aktuālo tendenci attālināti sniegt karjeras konsultācijas un organizēt karjeras izglītības nodarbības. Euroguidance programma dažādos datumos laikā no 14:00 līdz 16:00. piedāvā divus seminārus:

    • Normena Amundsona radošās metodes
    • Marks Savicks: Mans karjeras stāsts

Pasākumam ir jāreģistrējas tišsaistē. Izvēloties metodisko semināru, lūdzam norādīt vēlamo apmeklējuma datumu. Lai pilnvērtīgi piedalītos grupu darbā, nepieciešams Google konts un iespēja strādāt paralēli ar datoru un viedtālruni. Vietu skaits vienā grupā ne vairāk kā 20 dalībnieki. Grupas tiks komplektētas no pirmajiem 20 reģistrētajiem dalībniekiem. Tiem, kuriem konkrētā semināra datumā nepietiks vietas, tiks piedāvātas brīvās vietas citos datumos.