Nordplus
Nordplus tiešsaistes semināru vizuālis

2023. gada 4. decembrī no plkst. 14.00 līdz 15.00 pēc Latvijas laika Nordplus programmas Ziemeļvalstu administrācija rīko informatīvu semināru par programmas aktualitātēm un projektu pieteikumu sagatavošanu 2024. gada projektu konkursam. Pasākums notiks angļu valodā.

Seminārā būs iespēja uzzināt par Nordplus programmas izsludināto projektu konkursu, kurā var iesniegt starptautiskus Baltijas - Ziemeļvalstu sadarbības projektu pieteikumus izglītības jomā. Projektu pieteikumus izglītības iestādes, kā arī citas izglītības jomas organizācijas un uzņēmumi var iesniegt līdz 2024. gada 1. februārim.

Interesenti pasākumam aicināti pieteikties līdz 3. decembrim, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu.

Projektu pieteikumus var sagatavot kādā no piecām Nordplus apakšprogrammām: Jauniešu apakšprogrammā  (jauniešu formālā vispārējā un profesionālā izglītība), Augstākās izglītības apakšprogrammā, Pieaugušo izglītības apakšprogrammā,  Horizontālajā apakšprogrammā (starpsektorāli projekti dažādu izglītības veidu un pakāpju mijiedarbībai) un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammā. Projektu pieteikumus var iesniegt tikai juridiskas personas. [AD1] 

Šī gada 8., 9. un 10. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra rīkoja tiešsaistes seminārus par Nordplus programmu un tās apakšprogrammām, 2024. gada konkursa galvenajiem nosacījumiem un projektu pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām. Semināru ieraksti un informatīvie materiāli pieejami šeit.