Nordplus
skolas tāfele

2023. gada 14. februārī Nordplus Jauniešu apakšprogrammas galvenais administrators rīko digitālo semināru "Vadīt un attīstīt skolas starptautiskās attiecības" (“To lead and develop the school’s international work”), kurā no plkst. 11.00 līdz 12.00 norisināsies kontaktu veidošanas aktivitāte "Tīklošanās ar Eiropas kolēģiem" (“Networking with colleagues in Europe”). Tās laikā Zviedrijas pārstāvji vēlas iepazīties ar Baltijas un Eiropas valstu vispārizglītojošās un profesionālās izglītības iestāžu pieredzi un veidot jaunas sadarbības ar tām.

Seminārā piedalīsies aptuveni 60 pirmsskolu, pamatskolu un vidusskolu pārstāvji, lai savā un citu valstu starpā pārrunātu dažās aktuālus tematus, kas skar mācību procesu un ikdienu, kā arī veidotu jaunas sadarbības. Daļa Zviedrijas pārstāvju ir vairākkārtīgi veidojuši starptautiskas sadarbības, bet daļa tās sākuši vai plāno veidot. Kontaktu veidošanas aktivitātē varēs pārrunāt skolas vajadzības, sadarbības tēmas un šķēršļus. Pēc tam noritēs neformālā sesija jeb tīklošanās, kā arī diskusijas atsevišķās grupās.

Reģistrēšanās semināram norit līdz 7. februārim. Reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems detaļas un semināra instrukcijas aptuveni nedēļu pirms pasākuma. Semināra darba valoda angļu.