Jaunumi Nordplus Aktualitātes
Notiek pieteikšanās Nordplus kontaktsemināram

Laika posmā no šī gada 20.-22. novembrim Kopenhāgenā (Dānija) norisināsies Nordplus kontaktseminārs, kas dalībniekiem sniegs iespēju atrast Ziemeļvalstu un Baltijas valstu partnerus turpmākajiem Nordplus projektiem.

Semināram aicināti pieteikties dalībnieki no visām Nordplus apakšprogrammām – Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Ziemeļvalstu valodu un Horizontālā. Tāpat aicināti pieteikties dalībnieki no jebkura izglītības sektora. Īpaši tiek gaidīti tādu organizāciju pieteikumi, kas darbojas šādās jomās:

- bēgļu un patvēruma meklētāju integrācija;
- Ziemeļvalstu valodu apguve;
- skolotāju izglītība.

Pasākuma dalībnieki tiks izvēlēti, pamatojoties uz iesniegtajiem pieteikumiem. Tie jāiesniedz elektroniski līdz šī gada 5. oktobrim.

Plānotais kontaktsemināra dalībnieku skaits ir 150 cilvēki, tāpēc no katras institūcijas aicinām pieteikt vienu dalībnieku. Dalība pasākumā ir bez maksas, programma segs ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Pieteikšanās rezultāti un cita praktiska informācija izvēlētajiem dalībniekiem tiks paziņota līdz šī gada 21.oktobrim.

Plašāka informācija par kontaktsemināru šeit.

Informatīvs seminārs

Lai potenciālajiem dalībniekiem palīdzētu sagatavot pieteikumus dalībai Nordplus kontaktseminārā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 16. septembrī rīko informatīvu semināru par pieteikumu aizpildīšanu.

Seminārā aicinām piedalīties izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā un plāno iesniegt pieteikumus kādā no 5 Nordplus apakšprogrammām.

Norises laiks: 16.09.2016., plkst. 10.00
Vieta: VIAA, Vaļņu iela 1, Rīga (4. stāva zāle)

Reģistrācija semināram tiešsaistē šeit.

Vairāk par Nordplus programmu www.nordplusonline.org un www.viaa.gov.lv/Nordplus.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas Vecāko projektu vadītāju Lieni Gailīti - tālr.: 67785424, e-pasts: liene.gailite@viaa.gov.lv vai nordplus@viaa.gov.lv.