Jaunumi Nordplus Aktualitātes
Notiks papildu informatīvs seminārs par Nordplus 2020. gada konkursu

Ņemot vērā lielo interesi par jau aizvadīto Nordplus semināru, 2019. gada 10. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā organizē atkārtotu semināru par Nordplus programmas 2020. gada konkursu un grantu programmām valsts un pašvaldību institūciju un NVO sadarbībai ar partneriem Ziemeļvalstīs.

Seminārā Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece sniegs ieskatu par mobilitātes programmu “Valsts administrācija” un NVO atbalsta programmām, VIAA informēs par katru no Nordplus apakšprogrammām, konkursa galvenajiem nosacījumiem, kā arī par projektu pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām, izglītības iestāžu pārstāvji dalīsies savā pieredzē par projektu īstenošanu. 

Darba kārtība

Norises laiks: 2019. gada 10. decembris (otrdiena) no plkst. 10.00 līdz 14.00. Reģistrācija no plkst. 9.30. 

Norises vieta: Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs, Marijas iela 13/3 (Berga bazārs)

Interesentus aicinām pieteikties semināram līdz 6. decembrim, aizpildot tiešsaistes pieteikumu.

Kā ziņots iepriekš, tad izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2020. gada 3. februārim ir iespēja pieteikties projektu īstenošanai Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā. Plašāka informācija par izsludināto Nordplus programmas 2020. gada projektu konkursu šeit.

VIAA Latvijā īsteno Nordplus programmas nacionālā informācijas biroja funkciju.

Papildu informācija:

Linards Deidulis
VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas
vecākais projektu vadītājs
Tālrunis: 67830837, 29554403
E-pasts: linards.deidulis@viaa.gov.lv vai nordplus@viaa.gov.lv