Nordplus
Meitene smaida pie datora

23. augustā tiks izsludināts Nordplus 2021. gada sagatavošanas vizīšu pieteikumu konkurss, līdz ar to Nordplus apakšprogrammu galvenie administratori aicina 30. augustā no plkst. 15.00 līdz 16.00 (pēc Latvijas laika) piedalīties informatīvā seminārā izglītības iestāžu un organizāciju pārstāvjiem, kuri plāno iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu izglītības, Pieaugušo izglītības vai Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammās.

Seminārā piedalīsies Malene Birgitte Sejberg Rickmann, kura pārstāv Nordplus Pieaugušo izglītības apakšprogrammu, Dóra Stefánsdóttir reprezentēs Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammu un Susanne Hagström Larsson pārstāvēs Jauniešu izglītības apakšprogrammu. 

Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda elektroniska anketa. Seminārs notiks angļu valodā.

Pieteikumus sagatavošanas vizīšu konkursam var iesniegt līdz 2021. gada 1. oktobrimPaziņojums par sagatavošanas vizīšu konkursu pieejams Nordplus programmas portālā.

Nordplus ir Ziemeļvalstu Ministru padomes izveidota programma, kuras projekti vērsti uz sadarbības stiprināšanu starp Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, pilnveidojot iesaistīto valstu izglītības sistēmas un ieviešot tajās jauninājumus. Nordplus programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Linards Deidulis

Vecākais projekta vadītājs
linards.deidulis [at] viaa.gov.lv