Jaunumi Nordplus Aktualitātes
Notiks vebinārs potenciāliem Nordplus projektu pieteicējiem

2018. gada 12. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru - vebināru par Nordplus programmas 2019. gada projektu konkursa nosacījumiem un atbalstāmajām aktivitātēm, kurā aicinām piedalīties potenciālos projektu pieteicējus. 

Vebināra dalībnieki saņems informāciju par programmas nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām, kā arī dalībniekiem būs iespēja tiešsaistē uzdot interesējošos jautājumus.

Tiešsaistes seminārs notiks 2018. gada 12. decembrī, aptverot visus programmas virzienus:

Pieteikties semināram var tiešsaistē līdz 2018. gada 10. decembrimTiešsaistes semināra piekļuves informācija interesentiem būs nosūtīta uz e-pastu 2018. gada 11. decembrī. Notikušo vebināru prezentācijas un video ieraksti būs pieejami VIAA mājaslapā šeit

Kā ziņots iepriekš, 2018. gada 2. novembrī ir izsludināts Nordplus 2019. gada projektu konkurss, kurā izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2019. gada 1. februārim ir iespēja pieteikties projektu īstenošanai Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā. 

Plašāka informācija par izsludināto Nordplus programmas 2019. gada projektu konkursu šeit.

VIAA Latvijā īsteno Nordplus programmas nacionālā informācijas biroja funkciju.

Papildu informācija:

Liene Gailīte
VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas
vecākā projektu vadītāja
Tālrunis: 67830837
E-pasts: liene.gailite@viaa.gov.lv vai nordplus@viaa.gov.lv