Nordplus
Nordplus vebinars

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 24. un 25. novembrī rīko informatīvus tiešsaistes seminārus par Nordplus programmas 2022. gada projektu konkursu. Vebinārā var piedalīties potenciālie projektu pieteicēji, kuri plāno iesniegt projektus vienā no piecām Nordplus apakšprogrammām. Īpaši aicinām piedalīties izglītības iestāžu, uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus, kuriem vēl nav pieredzes Nordplus projektu sagatavošanā.

Tiešsaistes semināros informēs par Nordplus apakšprogrammām, konkursa galvenajiem nosacījumiem, par projektu pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām, kā arī tiks sniegtas atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

  • 2021. gada 24. novembrī no plkst. 11.00 līdz 13.00 notiks tiešsaistes seminārs par Nordplus Jauniešu, Pieaugušo izglītības un Horizontālo apakšprogrammu. Reģistrēties semināram var līdz 2021. gada 23. novembrim (ieskaitot), aizpildot tiešsaistes formu. Vebināra piekļuves informācija uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta 23. novembrī darba dienas beigās.
  • 2021. gada 25. novembrī plkst. 11.00 – 13.00 notiks tiešsaistes seminārs par Nordplus Augstākās izglītības un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammām. Reģistrēties var līdz 2021. gada 24. novembrim (ieskaitot), aizpildot tiešsaistes formu. Vebināra piekļuves informācija uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta 24. novembrī darba dienas beigās.

Kā ziņots iepriekš, izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2022. gada 1. februārim ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmās. Plašāka informācija par izsludināto Nordplus programmas 2022. gada projektu konkursu šeit.

VIAA Latvijā īsteno Nordplus programmas nacionālā informācijas biroja funkciju.

Linards Deidulis

Vecākais projektu vadītājs
linards.deidulis [at] viaa.gov.lv