Datums 26. septembris, 2023
Laiks13.00–16.00
Vieta Zoom platformā
Sievietes rokās pildspalva un raksta uz papīra

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Erasmus+ programmas departaments 26. septembrī no plkst. 13.00 līdz 16.00 organizē tiešsaistes semināru par Erasmus 2023. gada akreditācijas konkursu skolu, pieaugušo un profesionālās izglītības sektoros. Semināra dalībniekiem sniegs informāciju par Erasmus akreditācijas nosacījumiem, pieteikumu sagatavošanas, iesniegšanas un vērtēšanas kārtību.

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties līdz 25. septembra plkst. 17.00

Erasmus akreditācijas saņemšanai pieteikumus var iesniegt organizācijas vai mobilitātes konsorcija koordinatori, kas vismaz divus gadus darbojas vispārējās, profesionālās vai pieaugušo izglītības jomā un kas plāno regulāri īstenot augstas kvalitātes mobilitātes, lai veicinātu savas organizācijas attīstību. Iepriekšēja dalība Erasmus+ programmā nav nepieciešama.

Akreditāciju piešķir katrā izglītības sektorā atsevišķi uz programmas laiku no 2021. līdz 2027. gadam, un tā organizācijām vienkāršo pieteikšanos mācību mobilitāšu īstenošanai.  Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 19. oktobris plkst. 12.00 (pēc Briseles laika). Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē.

Akreditācijas saņēmējiem skolu (vispārējās) izglītības sektorā – 2023. gada konkursā maksimāli piešķiramais akreditāciju skaits ir 15 akreditācijas skolu sektorā.

Plašāka informācija par Erasmus akreditāciju, 2023. gada konkursa nosacījumiem un pieteikumu iesniegšanu pieejama Erasmus+ programmas vadlīnijās, kā arī Erasmus+ mājaslapas sadaļā Erasmus akreditācija.