Datums 25. novembris, 2021
Laiks11.00–13.00
Vieta Zoom platformā

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

2021. gada 25. novembrī no plkst. 11.00 līdz 13.00 notiks tiešsaistes seminārs par Nordplus programmas 2022. gada projektu konkursu Augstākās izglītības un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammās. Pasākumā informēs par Nordplus apakšprogrammām, konkursa galvenajiem nosacījumiem, par projektu pieteikumu sagatavošanas vadlīnijām, kā arī tiks sniegtas atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

Vebinārā var piedalīties potenciālie projektu pieteicēji, kuri plāno iesniegt projektus vienā no Nordplus apakšprogrammām. Īpaši aicinām piedalīties izglītības iestāžu, uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus, kuriem vēl nav pieredzes Nordplus projektu sagatavošanā.

Reģistrēties vebināram var līdz 2021. gada 24. novembrim (ieskaitot), aizpildot tiešsaistes formu. Vebināra piekļuves informācija uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta 24. novembrī darba dienas beigās.

Kā ziņots iepriekš, izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2022. gada 1. februārim ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmās. Plašāka informācija par izsludināto Nordplus programmas 2022. gada projektu konkursu šeit.