Datums 20.–22. marts, 2024
Laiks17.00–13.00
Vieta Rīga
Erasmus+ semināra vizuālis

No 2024. gada 20. līdz 22. martam Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – starptautisku tematisko semināru “Zaļā domāšana un prakse vides ilgtspējas veicināšanai” (Green Practices for Increasing Environmental Sustainability), kas notiks Rīgā.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  

Pasākuma darba valoda – angļu. 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 12. janvārim, iesniedzot šādus dokumentus: 

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

Vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.  

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 45 vietas. 

Atbalstītajiem dalībniekiem var tikt segti uzturēšanās izdevumi (2 naktis), kā arī ēdināšanas izmaksas visa pasākuma laikā. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks. 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta. 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit.  

Ieva Stulpiņa

Vecākā eksperte
ieva.stulpina [at] viaa.gov.lv