Datums 24. aprīlis, 2024
Laiks15.00–17.00
Vieta Rīgas Tehniskā Universitāte, Ķīpsalas iela 6, Rīga, 116. kabinets

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

ICT Career day

Pievienojies mums 2024. gada 24. aprīlī no plkst. 15:00 līdz 17:00 RTU Arhitektūras un dizaina institūtā, Ķīpsalas ielā 6, 116. kabinetā, Rīgā, lai piedalītos ekskluzīvā IKT karjeras dienā, kas īpaši pielāgota ārvalstu studentiem.

Atklājiet karjeras iespējas un gūstiet vērtīgu ieskatu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā. Ekonomikas ministrijas, "Study in Latvia" un RTU Karjeras centra rīkotais pasākums piedāvā:

  • Studentu iedvesmas stāsts: Uzklausi ārvalstu studenta pieredzi, kurš ir mērojis ceļu uz pilnvērtīgu karjeru IKT nozarē.
  • Uzņēmumu prezentācijas: Iepazīstieties ar dažādām karjeras iespējām, ko piedāvā vadošie IKT nozares uzņēmumi.
  • Aptaujas rezultātu prezentācija: Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezentācija: Iepazīsties ar aptaujas rezultātiem par 20 stundu darba laika ierobežojumu bakalaura līmeņa studentiem, kas nav ES studenti.
  • Jautājumu un atbilžu sesija: Sazinies ar nozares profesionāļiem un personāla atlases speciālistiem, lai saņemtu padomu un iekšējus padomus, kā izcelties darba tirgū.
  • Neformāla tīklošanās pie kafijas tases: Komunicē ar ārvalstu studentiem, ekspertiem un personāla atlases speciālistiem.